Кожне ім'я має своєю енергетикою. І не завжди вона позитивна. Тому деякі жіночі імена деколи роблять з своїх власниць справжніх фурій, якщо вони не навчаться контролювати не найкращі риси свого характеру.

Жіночі імена з поганим характером: справжні фурії

Імена володарів світу: дуже сильні і приносять успіх своїм власникам

№1 Варвара

Такі жіночі імена, як це, наділяють свою володарку сильним характером і безкомпромісністю. Варвара завжди стоїть на своєму і ніколи не здає позицій, навіть якщо вона відверто не права. Ні, вона завжди буде гнути свою лінію.

До того ж, Варвара може не соромитися у словах. Якщо щось не по її, ця жінка може запросто все висловити прямо в обличчя. Так, це буде правда, але зовсім не прикрашена, а тому особливо болюча. Найбільше від прямолінійності Варвари страждають її близькі люди.

Популярні новини зараз

Щаслива дружина Винника показала оберемок квітів від коханого і повідомила радісну новину - «Не шукайте приводу»

Розкішна Таюне: дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах

Виношує доньку для Дана Балана: вагітна Тіна Кароль вийшла в світ у напівпрозорому тренчі, підкресливши кругленький животик

62-річна мама Дана Балана вбиває чоловіків наповал пишними формами – Тіна Кароль так не вміє

Показати ще

№2 Вікторія

Вікторія — королева життя. Вона своєю про свою винятковість, володіє завищеною самооцінкою, часом навіть занадто переоцінює себе і поводить себе так, ніби вона тут справжня королева. Таке зневажливе ставлення часто зачіпає людей.

Такі жіночі імена, як це роблять свою господиню часом навіть трохи істеричною. Вікторія може закотити скандал з дріб'язкового приводу, тому що хтось з близьких не втішив її его.

№3 Христина

Христина завжди думає, що вона права. Їй властиво вважати свою думку єдино вірним, а тому вона завжди буде його відстоювати «до останньої краплі крові». Це робить її складною людиною, з яким важко домовитися.

До того ж, ім'я Христина наділяє свою власницю якоїсь нестабільністю в емоціях. Вона може прибратися до будь-якому слову і почати з'ясовувати стосунки.

№4 Світлана

Світлана — досить уразлива особистість. Її почуття легко зачепити. Вона ранима, а тому намагається компенсувати свою слабкість позицією влади.

Такі жіночі імена, як це роблять свою володарку диктаторшей, якщо раптом у неї вийде зайняти керівну посаду.

№5 Юлія

Мила і добра Юлія зазвичай справляє гарне перше враження. Однак вона ранима і примхлива, деколи може закотити істерику на рівному місці. Якщо вже цю жінку хтось зачепив за живе, то вона не стане себе контролювати та дотримуватися правил пристойності. Вона, не вибираючи виразів, скаже кривдникові все, що думає, щоб поставити його на місце. А потім знову стане доброю і милою. Це ім'я досить сильне, але кілька нестабільний.

Назавжди стара діва: жіночі знаки Зодіаку, які приречені на самотність

Дивись відео, в якому ведичний астролог Аліна Кузимович відповідає на найважливіші питання:

А ти знаєш, що астрологи назвали знаки Зодіаку серед чоловіків, поруч з якими жінка ніколи не буде відчувати себе як за кам'яною стіною? Переходь по посиланню і дізнайся про безхребетних знаках Зодіаку.

Також стали відомі чоловічі знаки Зодіаку, які насилу контролюють свої пориви гніву і люті. Деколи вони можуть вести себе навіть тиранично. Дізнайся, які знаки Зодіаку серед чоловіків дуже нещадні й жорстокі.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Флеболог про вени на руках, судинні зірочки та методи лікування варикозу. Необхідно знати кожній жінці.