Відомо, що кожне ім'я має свою енергетику, яка впливає на характер і поведінку людини. Звичайно, велике значення має знак Зодіаку, під яким народилася людина, його східний гороскоп, виховання, досвід, люди, які на нього впливають. Але все ж експерти кажуть, що частково імена здатні вплинути на те, яким людина стане.

Вважається, що деякі чоловічі імена наділяють своїх володарів мінливістю. Ці чоловіки дуже люблять жіночу увагу, про них говорять, що вони жодної спідниці не пропустять. А тому вони можуть змінювати своїй жінці або зустрічатися з кількома дівчатами одночасно.

Ми назвемо чоловічі імена, власники яких часто стають винними в зраді.

Чоловічі імена, володарі яких занадто часто змінюють: ТОП-5

Привабливі жіночі імена: притягують чоловіків, немов магнітом

Популярні новини зараз

Дану Балану пощастило з дружиною: грайлива Тіна Кароль порадувала коханого пікантним знімком

Захур закохався у її голос: 43-Камалія у вечірній сукні зворушливо виконала легендарну пісню (відео)

Дан Балан побачив, що вона не серйозна: "вагітна" Тіна Кароль засвітилася в компанії молодого красеня

62-річна мама Дана Балана вбиває чоловіків наповал пишними формами – Тіна Кароль так не вміє

Показати ще

№1 Андрій

Андрій означає «мужній». Це гідна людина. Але він часто буває занадто егоїстичний і пихатий. Деколи для задоволення свого его Андрій починає колекціонувати жіночу увагу. Щоб самоствердитися, він може піти на зраду.

№2 Василь

Такі імена, як це роблять свого власника справжнім серцеїдом. Це справжній донжуан. Він вміє доглядати і говорити багато гарних компліментів, але зазвичай за ними не стоїть жодних реальних дій. Василь може зустрічатися відразу з декількома дівчатами.

№3 Дмитро

Дмитро і не хотів би змінювати. Але він дуже влюбливий. Він вільний від моральних обмежень, любить насолоджуватися красивими жінками і хоче жити на повну. Тому навіть у шлюбі може не обмежувати себе в отриманні задоволення.

№4 Іван

Такі імена, як це, наділяють чоловіка великим спортивним інтересом. Іван може змінювати з помсти, марнославства, щоб щось довести собі або іншим, або просто колекціонувати коханок.

№5 Петро

Петро не володіє високою самооцінкою. Він чекає, що його жінка буде його пестити і леліяти, захоплюватися ним. Тоді він буде вірний їй. Але якщо його дружина інша і не звеличує його на п'єдестал, то Петро може без докорів совісті піти шукати іншу жінку, яка задовольнить його самолюбство.

Вважається, що дані чоловічі імена більше за інших схильні до зрад. Однак не варто забувати, що всі люди різні і в першу чергу на характер людини впливає його виховання та особистісні якості, набуті з досвідом і висновками.

Імена «чорної долі»: 4 найбільш невдалих жіночих імені

Дивись відео, в якому ведичний астролог Аліна Кузимович відповідає на найбільш цікаві питання:

Також дізнайся, які жіночі імена можуть послужити своїм власницям не кращу службу, так як наділяють їх дійсно поганим і вибуховим характером. Це ТОП-5 жіночих імен, які перетворюють своїх обаладтельниц в фурій.

А ще ти можеш дізнатися, скільки у тебе буде дітей за датою свого народження. Нумерологія може відповісти на всі питання.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Флеболог про вени на руках, судинні зірочки та методи лікування варикозу. Необхідно знати кожній жінці.