Буває, що все просто валиться з рук. І незрозуміло, чого раптом все стало важким і важким. А відповідь може виявитися простий – у вас в будинку знаходяться речі, які притягують негативну енергетику.

Так, можна сказати про сміття в кишені або гаманці. Є люди, які люблять зберегти квиточки, фантики і інше сміття в гаманці, на пам'ять. Але насправді такий сміття обіцяє невдачі і плутанини в роботі. 

Також всі знають, що треба одразу викидати розбиті дзеркала: – вони притягують дуже сильну негативну енергетику. Теж саме відноситься і до розбитих шибок, вони символізують проблеми з фінансами. Вас може чекати цілих 7 років постійних невдач.

 Не бійтеся викидати речі, які не використовували більше трьох років. Їх енергетика псується, навіть якщо ви їх і не використовували. Та й і просто не потрібно захаращувати простір будинку. 

Не зберігайте розбитий посуд або зламані годинник. Навіть якщо на посуді всього тріщина, а годинник багато значать – краще їх викинути або полагодити. Бо інакше вас буде чекати низка невдач в особистому житті. 

Популярні новини зараз

Потап чекає донечку: вагітна Каменських блиснула кругленьким животиком у чорній майці

Великі очі і гострий ніс: як в реальному житті виглядала Роксолана з " Величного століття"

Купальник врізався в інтимне місце: вагітна Настя Каменських показала неоднозначне фото

Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали

Показати ще

Не зберігайте фотографії, які викликають негативні емоції. Хоча б з тієї причини, що вам самим на них дивитися неприємно. Так вони ще і накопичують погану енергію і направляють її на вас. 

Остерігайтеся непарних речей. Якщо втратили другий носок, то вже викинете і той, який є. Теж саме відноситься і до інших предметів, які спочатку мають пару. Тому що непарні речі блокують позитивну енергетику. 

Сухі квіти, опудала тварин, черепашки, засушені метелики і жуки – це може бути хобі людини, але в будинок вони приносять лише невдачі. 

Зламані предмети для прибирання теж не треба зберігати. Вони приносять проблеми з фінансами. Тому краще вкладетеся в якісні предмети прибирання. 

Не купуйте в будинок картини із зображенням катастроф. Такі картини провокують долю, і швидше за все вас чекатиме серйозна невдача. 

Не зберігайте вдома старі предмети, як журнали, газети, або одяг, яка мала. Це краще віддати нужденним, а то вам ці речі принесуть тільки проблеми. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. 7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського та Юлії Висоцькою.

  2. Купальник врізався в інтимне місце. Вагітна Настя Каменських показала неоднозначне фото.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Дан Балан ось-ось стане татком. Вагітна Кароль засвітила помітно округлу фігуру.

  5. Джамала, яка нещодавно народила, похвалилася модною стрижкою. Короткий боб з чубчиком їй до лиця.

  6. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали.