Всесвітньо відомий лайнер "Титанік" затонув ще в 1912 році – в ніч з 14 на 15 квітня, але люди пам'ятають про катастрофу досі. Багато в чому цей інцидент став так відомий завдяки впливу масової культури. Логічно, що навколо катастрофи виникло безліч чуток і містичних теорій. 

Є легенди, що нібито, коли судно тільки будувалося, то нібито багато чули незрозумілі голоси звідти, де розташовувалося друге дно. Є думка, що з-за того, що корабель робили швидко, то там замурували когось з робітників. 

Одна із загадкових теорій, чому "Титанік" затонув про те, що є прихований сенс в серійному коді – 3909 04. Кажуть, що у нього був закладений антихристиянський контекст. Так, є думка, що будівельники було проти католицької церкви, і вклали в номер послання. Якщо подивитися на дзеркальне відображення, то видно напис "No Pope" ("Немає Папи"). Тому вважають, що катастрофа була спровокована вищими силами, як відплата. 

За іншою легендою, в катастрофі "Титаніка" винен незвичайний вантаж. Один з пасажирів, історик лорд Кэнтервиль, перевозив через Атлантику в дерев'яному ящику єгипетську мумію жриці-віщунки. Нерідко мумії причтены до загадкових смертей, і саме вона влаштувала катастрофу. Саме так пояснюється причина, чому знаючи про айсбергу, капітан не скинув швидкість. 

Кажуть, що багато пасажири бачили віщі сни про хрещення судна.  Відомі випадки, коли деякі спеціально сходили в Куїнстауні – останній зупинці перед катастрофою, тому що відчували, що "з судном щось не те". 

Популярні новини зараз

Дружина Позитива з "Время и Стекло" вразила соковитими формами в купальнику: переплюнула Каменських

Розлютила Дана Балана: вагітна Кароль показала, яким соковитим став її бюст

У Лесі Нікітюк з'явився малюк: "діти щасливі"

У модному сарафані і на шпильках: вагітна Ані Лорак показала, як проводить час у Греції без Єгора Гліба

Показати ще

Неясно, чи правдиві ці теорії, адже перевірити їх і правда складно, але ясно те, що «Титанік» ще довго буде бурхливою темою обговорення.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. «Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення – двох дітей було недостатньо.

  2. Дан Балан разлютиться! Вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Каменських лопне від заздрості! Латиноамериканка Мішель Андраде одягла крихітний купальник, блиснувши апетитними формами.

  5. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик – на карантині часу даремно не втрачали.

  6. Яскраве плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням.