Яке ім'я вибрати? Це одне з головних питань, який турбує батьків під час очікування малюка і відразу після його народження. При виборі імені мами і тата часто керуються особистими уподобаннями, колишніми прихильностями або сімейними традиціями. Часом на це рішення впливає мода або ж гонитва для чимось унікальним, неординарним, незабутнім.

Все це, звичайно непогано, але важливо пам'ятати, що кожне ім'я несе в собі сакральне значення. Воно впливає на життя дитини, на його майбутнє, на його долю. Серед безлічі імен є ті, що володіють негативною енергетикою і обіцяє нещасну долю. Щоб уникнути цього, варто ретельніше поставитися до вибору імені для малюка. У цьому матеріалі читай, як не потрібно називати дочку, щоб не зламати її долю.

Найбільш рідкісні і красиві імена для дівчаток в 2020 році

Жіночі імена з нещасною долею

Жіночі імена з нещасною долею: Віра

Яскраве, тверде, запам'ятовується ім'я. Воно мало величезну популярність в радянські часи. Вважалося, що це ім'я надає твердий характер, цілеспрямованість, сили на подолання невдач. Здавалося б, що в цьому поганого? Справа в тому, що це ім'я ніби запрограмоване на боротьбу з негараздами і терпимість до страждань. Цим і буде наповнене життя Віри.

Популярні новини зараз

Обрізала волосся і зробила модну стрижку боб каре: дружина Олега Винника вразила стильним перетворенням (фото)

Розкішна 42-річна Ані Лорак в обтягуючому білосніжному комбінезоні продемонструвала всі вигини своєї фігури: в ній тече українська кров

Збулася мрія 41-річного Балана: вагітна Тіна Кароль подарує йому дочку

Боді врізався в інтимне місце: дружина Паші Волі з Comedy Club спантеличила знімком

Показати ще

Жіночі імена з нещасною долею: Лідія

Дівчата на ім'я Лідія часто бувають красивими, елегантними, витонченими. Вони завжди приковують увагу оточуючих. Однак найчастіше носителькам цього імені дістається непроста доля. Вони можуть зіткнутися зі зрадами і зрадою, невдалим заміжжям, проблемними дітьми... не найкращий розклад, чи не так?

Жіночі імена, які дарують своїм власницям ангельське заступництво: 5 щасливиць

Жіночі імена з нещасною долею: Лариса

Для дівчат з ім'ям Лариса властиво жити фантазіями. Вони часто тонуть у світі ілюзій, надихаються мріями. Тому, коли вони стикаються з нерозумінням оточуючих, відчувають себе розбитими. Крім того, є в роботі або особистому житті виникають труднощі, Лариси часто впадають в страждання і можуть навіть впасти в депресію.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Як покращити стан волосся: шпаргалка по догляду. Великі зміни починаються з маленьких кроків.

  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Відомого українського фотографа звинуватили в розбещенні неповнолітніх: постраждали дві 15-річні дівчинки.

  4. У яскравій сукні і з бездоганним макіяжем: Алла Мазур після перемоги над раком показала миле фото з сином.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!